Svatební koláčky

Fantastické svatební koláčky čerstvě upečené podle tradiční receptury. Z koláčků máte na výběr povidla/tvaroh, tvarohové, nebo ořechové. Rozvážíme kamkoliv po Brně a okolí v den a čas, který si zvolíte.

Svatební koláčky Brno

 • Nezávazná ochutnávka: Svatební koláčky můžete ochutnat v naší prodejně a pak až můžete udělat objednávku. Napište nám nebo zavolejte, kdy se zastavíte a je to.
 • Pohodlná ojednávka: Svatební koláčky můžete objednat teď hned i když datum a čas vyzvednutí nebo doručení zvolíte třeba až za měsíc. Nejdříve dodáváme již následující pracovní den při objednání nejpozději pracovní den dopředu do 10:00. Více čtěte zde.
 • Garance příjemné spolupráce: potřebujete objednávku upravit, změní se vám termín oslavy, nebo máte speciální přání? Kontaktujte nás a na všem se domluvíme!
 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Svatební koláček - povidla, tvaroh SKPT30
  Svatební koláček - povidla, tvaroh
  stačí objednat

  Fantastický svatební koláček s povidly a tvarohem (bez rozinek) z kvalitních surovin a podle tradiční receptury. Vynikající nejen na svatbě, ale i při jakékoliv jiné příležitosti.

  12,90 Kč / ks
 • Svatební koláček - tvaroh SKT30
  Svatební koláček - tvaroh
  stačí objednat

  Fantastický svatební koláček s tvarohem (bez rozinek) z kvalitních surovin a podle tradiční receptury. Vynikající nejen na svatbě, ale i při jakékoliv jiné příležitosti.

  12,90 Kč / ks
 • Svatební koláček - ořech SKO30
  Svatební koláček - ořech
  stačí objednat

  Fantastický svatební koláček s ořechy z kvalitních surovin a podle tradiční receptury. Vynikající nejen na svatbě, ale i při jakékoliv jiné příležitosti - třeba jen tak ke kávě.

  12,90 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem